Indian riders fest 2022 České budějovice

V sobotu 11.června jsme byli organizátorkou setkání moderních motocyklů Indian Leškou Guyon pozváni na tuto celosvětovou akci s našimi starými rudými oři, aby se novodobí ctitelé této motocyklové značky číslo 1 v první polovině minulého století, dozvěděli také něco o její slavné historii. Jelikož se náš klub této akce zúčastnil v roce 2019 a  měla v řadách účastníků výborný ohlas, rozhodl jsem se že náš klub opět přijme pozvání pořadatelů. V sobotu ráno se sjelo 9 rudých ořů „Jihočeského Indian veterán klubu“ na parkovišti u Tesca ( nutno podotknout že až na jednoho rudocha všichni přijeli po vlastní ose). Desátý zelený oř byl hostující Pavel na „švédovi“, který se s námi ale zúčastňuje všech akcí. Poté jsme se v sestavě přesunuli na výstaviště, kde jsme již byli očekáváni. Po přidělení perfektního místa na parkování, se o nás Leška postarala a mohli jsme si plně užívat akci. Všechna čest pořadatelům a chtěl bych jim tímto ( zvláště Lešce) poděkovat za jejich péči, nemluvě o bezplatném stravování, pití a upomínkovém předmětu.